OTEVÍRÁME 11.9.2017

Náš zákazník se musí u nás cítit výjimečně, pak se rád vrátí. Tato myšlenka je základ úspěchu.

S přicházejícím podzimem naše společnost připravila pro naše zákazníky několik významných novinek.

Legendární Koliba na Praze 11 se opět otevře. Bude to právě naše společnost Naše pivovary s.r.o., která ji otevře s novým poledním konceptem All you can eat – sněz, co můžeš dne 11.9. v 11:00 hodin. V odpoledních a večerních hodinách si budete moci pochutnat na tradiční české i zahraniční kuchyni. Specialitou budou steaky, ryby a jiné dobroty grilované na otevřeném ohni s dřevěným uhlím.

11.9. 2017 spustíme projekt ,, jídlo s příběhem,,. Náš zákazník si bude moci zjistit celý rodný list o daném výrobku či surovině. A začínáme tradičně. Od 11.9. 2017 se bude podávat ve všech našich restauracích pravidelně tradiční polévka z tuřanského kysaného zelí v chlebu, které je pro svoji kvalitu vyhlášené nejen v ČR. Výrobce www.agro-turany.cz/cz/zeli. V jakých restauracích budete moci ochutnat tyto dobroty se můžete podívat zde: www.nasepivovary.cz

Hovězí maso na steaky a jiné speciality budou přímo z farem, která svá stáda pasou na pastvinách Českého ráje. Společnost AGRA má bohaté zkušenosti s chovem jatečních zvířat. Po vyzrání a správné úpravě masa budou pokrmy labužnickým zážitkem. Výrobce: www.agraceskyraj.cz. Do projektu je zapojena i farma Michael, která dodává vejce a maso ze svých pastvin. Více info o farmě Michael: www.farmamichael.cz.

Postupem času chceme vyrábět pokrmy pouze z kvalitních a prověřených farem. Zajímavostí, kterou zákazník určitě ocení, budou pokrmy z ryb z našeho rybníku, který společnost provozuje. První pstruhy a candáty budou moci naši zákazníci ochutnat již v říjnu tohoto roku.

Do Mnichova na Octoberfest na pivo nemusíte. Od 16.9. budeme nabízet v restauracích mnichovské festivalové speciály i bavorské speciality za příznivé ceny. (www.pivniceubazenu.cz, www.ukalendupraha.cz , www.statecnykohout.cz).

1.10. 2017 zahájíme slevový portál www.blazevpraze.cz , který bude nabízet slevové akce a balíčky v našich hotelech a restauracích.

1.10. 2017 spustíme rezervační systém www.prahabooking.com pro hotelové hosty. Bude fungovat v 5 zemích Evropy vždy s příslušnou doménou např. www.pragbooking.com, www.pragabooking.ru atd.. (www.hotelehrlich.cz, www.nazamecku.cz, www.hotelalpin.cz, partnerské spolupracující hotely: www.farmamichael.cz, www.hotelmichael.cz).

Věříme, že novinky přispějí ke zlepšení služeb pro naše zákazníky.